Kadir İnanır’ın son durumu belli oldu. Eşi Jülide Kural açıkladı

Oyuncu Jülide Kural, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada eşi Kadir İnanır’ın, sağlık durumuyla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Kural, İnanır’ın doktoru beyin cerrahı Uğur Türe’nin talimatları doğrultusunda birkaç gün sürecek rutin kontrolleri için hastaneye gittiğini aktardı.

Rutin kontrollerden sonra İnanır’ın fizik tedavisinin süreceğini ifade eden Kural, önemli yaşamsal risk barındıran herhangi bir sorun bulunmadığını belirterek, usta oyuncunun Yeditepe Üniversite Hastanesi’ndeki tedavi sürecinin sürdüğünü belirtti.

Bu sürecin salt kontrol amaçlı olduğunu belirten Kural, önemli bir gelişme olduğu takdirde herkesle paylaşacağını ifade etti.

Tek ricasının gerçek dışı haberlere itibar edilmemesi olduğunun altını çizen Kural, bu tür durumların ancak uzun soluklu ve emek isteyen bir zaman dilimde sonuca ulaşılabildiğini ifade etti.

Kural açıklamasının devamında şunları ifade etti:

“Bu sabrın ve özenin siz sevenlerinde olduğuna inanıyorum. Bu konudaki en büyük güvencemiz Kadir İnanır’ın mücadele gücü ve kararlığıdır. Hepimizin bildiği gibi bu ülke topraklarının onu sağduyusuna, vicdanına ve değiştirebilme gücüne ihtiyacı var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir